Co powoduje ze Krioterapia jest efektywna??

Co powoduje że Krioterapia jest efektywna??

Przemysł piękna i zdrowia zawsze twierdzi, że odkrył kolejny wielki przełom; cudowny krem, kuracja przeciwstarzeniowa czy rewolucyjny produkt. Łatwo zlekceważyć większość tych twierdzeń jako przesadę ze względu na ich częstotliwość. Zauważyliśmy, że wiele twierdzeń formułowanych przez CRYO również może być podważanych. Przecież trudno ocenić skuteczność wyników, jeśli nie wypróbowało się tego leczenia. Jednak istnieje kluczowy czynnik, który wyróżnia CRYOterapię spośród innych zabiegów - jest to całkowicie naturalne podejście. Ciała mają tendencję do reagowania różnie na różne chemicznie sformułowane produkty, ale naturalne, organiczne metody pozostawiają niewiele miejsca na odmienność.To, co sprawia, że CRYOterapia jest tak skuteczna, to temperatura, której ciało jest wystawione podczas procesu. Powietrze, które zostało schłodzone kriogenicznie do temperatur -140 stopni Celsjusza i poniżej, jest niemożliwe do osiągnięcia w normalnym otoczeniu na zewnątrz. Jednak CRYOterapia używa schłodzonego kriogenicznie suchego powietrza, co sprawia, że jest to możliwe. CRYOterapia połączyła stary jak świat koncept kąpieli lodowej z najnowocześniejszą europejską technologią, aby zwiększyć skuteczność i korzyści z zimna. Liczne badania wykazały, że kąpiele lodowe mogą faktycznie negatywnie wpływać na ciało, ponieważ zimno przenika tak głęboko, że powoduje sztywność mięśni na godziny po zakończeniu kąpieli, czyniąc je bardziej podatnymi na naderwanie. W CRYOterapii zimno przenika wystarczająco głęboko, aby przyspieszyć proces regeneracji mięśni, ale nie na tyle głęboko, aby powodować jakiekolwiek szkody. Nie wspominając już o tym, że 3 minuty w relaksującej komorze CRYOterapii biją 20 minut w niewygodnej kąpieli lodowej.

Co powoduje że Krioterapia jest efektywna??

Gdy ciało jest wystawione na tak niskie temperatury, jakie stosuje się w CRYOterapii, przechodzi ono w tryb przetrwania. Powoduje to przypływ krwi do rdzenia ciała, zwiększenie krążenia krwi i spalanie kalorii w celu utrzymania ciepła. Zewnętrzne efekty CRYOterapii są równie imponujące jak te wewnętrzne. Najbardziej znaczące korzyści obejmują redukcję oznak starzenia i ogólną poprawę skóry. CRYOterapia osiąga te rezultaty, ponieważ zimne powietrze powoduje wzrost produkcji kolagenu, białka zapobiegającego starzeniu się skóry. CRYOterapia powoduje także zwężenie porów i zwiększenie krążenia krwi, co prowadzi do nieskazitelnego wyglądu skóry.

Podczas gdy krótkotrwałe efekty wewnętrzne i zewnętrzne CRYOterapii są zdumiewające, my w CRYO cenią długowieczność ponad wszystko. W przeciwieństwie do innych zabiegów, które zaleca się stosować umiarkowanie z powodu ich długotrwałych skutków ubocznych, CRYOterapia staje się coraz bardziej skuteczna z czasem. Upewnij się, że nie przegapisz korzyści, jakie ma do zaoferowania ten całkowicie naturalny zabieg, i umów się na sesję CRYOterapii.
Powrót do blogu