O Nas

Nazywam się Szymon Markowski jestem trenerem personalnym, prezenterem szkoleniowym w skali Polski i Europy, instruktorem fitness od ponad 10 lat, jestem również, od ponad 8 lat, właścicielem studia treningu personalnego i krioterapii Xtrening w Jaworzu, a także właścicielem marki Wiemspro Poland zajmującej się dystrybucją hiszpańskiego systemu EMS, z którą współpracuję od ponad roku.

Dzięki mojemu doświadczeniu jestem prekursorem treningów EMS, SkillX oraz zabiegów krioterapii w Bielsku - Białej oferowanych na zupełnie nowym, wyższym poziomie.

Stworzone przeze mnie studio treningu opiera się na holistycznym podejściu, dlatego, jako jedyne w Bielsku – Białej, oferuje swoim klientom wszystko co niezbędne do budowania siły, wytrzymałości czy poprawy sylwetki, ale również to co pozwala im dbać o zdrowie i dobre samopoczucie.

Dlatego studio Xtrening to również zajęcia Yogi nastawione na poprawę zdrowia i świadomości własnego ciała, zabiegi krioterapii ogólnoustrojowej i miejscowej dla odpowiedniej regeneracji czy nieinwazyjne o leczenia urazów.
Naszym klientom staram się dawać to czego ode mnie oczekują na treningach - podejście ukierunkowane na ich cele sportowe i sylwetkowe, ale również to związane ze zdrowiem, dzięki temu miałem możliwość przeprowadzić ponad 7 tysięcy treningów EMS, ponad 14 tysięcy treningów personalnych dla ponad 1200 klientów.

                                                                                            Szymon Markowski ;)