CZYM JEST ELEKTROSTYMULACJA?

CZYM JEST ELEKTROSTYMULACJA?

Czy słyszałeś o elektrostymulacji całego ciała? Zastanawiasz się czy powinieneś ją wypróbować? Na pewno czytałeś lub słyszałeś opinie różnego rodzaju. Dzisiaj przedstawimy Ci proste wytłumaczenie oparte na naszym doświadczeniu i realnej wiedzy, a nie założeniach lub wierzeniach.

Odkryj czym jest elektrostymulacja całego ciała!

Kluczowe cechy elektrostymulacji całego ciała
Elektrostymulacja całego ciała, lepiej znana pod nazwą WB-EMS od angielskich akronimów powinna być rozumiana jako uzupełnienie, które “podkręci” Twój trening. Technologia ta została rozwinięta po to by zaoferować trenerom efektywne i wszechstronne narzędzie do treningów.

By przeprowadzić trening konieczne jest ubranie klienta z specjalny kombinezon, który pozwala na stymulowanie do 10 grup mięśniowych w czasie treningu. Efekt: spalisz więcej kalorii w trakcie ćwiczeń i po nich; w określonych obszarach poprawi się krążenie krwi i wzrośnie poziom siły.

Dlaczego ty, jako trener, powinieneś używać systemu elektrostymulacji?
Po pierwsze pozwala Ci zredukować czas jaki musisz poświęcić na sesje treningowe, osiągając takie same lub lepsze efekty niż w trakcie tradycyjnego treningu. Słowem, które najlepiej opisuje tą technologię jest EFEKTYWNOŚĆ. Możesz zaoferować więcej sesji treningowych swoim klientom w ciągu dnia, zwiększając swoje dochody, jednocześnie będąc pewnym, że realizujesz oczekiwania klientów.

Co więcej, jeśli postawić na bezprzewodowy system jak Wiemspro, możesz przeprowadzić grupowy trening w prosty sposób, co podniesie osiągane przychody z godziny Twojej pracy, zwiększając zaangażowanie i zainteresowanie Twoich klientów.

Jeśli szukasz sposobu na poprawienie oferowanych usług, a nie tylko na zwiększenie ich ilości, celujesz we właściwe narzędzie. Będziesz mógł pracować nad różnymi celami Twoich klientów w trakcie tego samego ciężkiego treningu (jeśli tak zdecydujesz). Pomyśl ilu klientów ma ambitne cele, ale nie chcą wykonywać ciężkich treningów, nareszcie znalazłeś rozwiązanie.

Czy używanie kombinezonu do elektrostymulacji jest niebezpieczne?Odpowiedź jest prosta: w dobrych rękach to nie jest niebezpieczne.

Postępując zgodnie z prostymi zasadami treningi elektrostymulacji niosą ze sobą takie samo ryzyko jak wszystkie inne rodzaje ćwiczeń. Kluczem jest to by nie wykonywać treningów o intensywności większej niż Twój klient jest w stanie wykonać. Wiele osób pojawia się na takich treningach, ponieważ są przekonane o tym, że będą mocno odczuwały wykonany trening po jego zakończeniu i w czasie następnych dni. To może prowadzić do tego, że trener będzie chciał zaimponować klientowi pokazując jak trudny ten trening może być. To poważny błąd.

Jak w każdym systemie treningowym, powinniśmy przeprowadzić fazę adaptacji. Dodatkowo powinniśmy wiedzieć, że to czy odczuwamy ból mięśni po treningu nie oznacza, że osiągamy lepsze rezultaty.

Czy pomożecie mi wyprzedzić moją konkurencję?

Jeśli rozważasz zastosowanie elektrostymulacji mięśni w czasie Twoich treningów lub w biznesie, to powinieneś znaleźć markę, która gwarantuje jakość treningu i dopracowane produkty. Odejdź od imponującego sprzedawcy i postaw na dobrą jakość technicznego wsparcia. To są fundamenty i gwarancja Wiemspro.

Jesteśmy pionierami na rynku światowym w rozwoju oprogramowania i technologii służących treningowi. To gwarantuje, że będziesz zawsze na pierwszym miejscu na rynku, co docenią Twoi klienci. Badania wykazały, że wykorzystanie nowoczesnych technologii zwiększa wielkość sprzedaży i lojalność klientów w centrach fitness.

Powrót do blogu

Zostaw komentarz