Reha

Fizjoterapia a rehabilitacja Jaworze, w gabinecie Xheal skupia się przede wszystkim na leczeniu bólu i urazów, które utrudniają wykonywanie treningów, może być również ich uzupełnieniem i pomaga skierować trening personalny, trening EMS czy jakąkolwiek Twoją aktywność we właściwą stronę.

Wieloletnie doświadczenie naszego fizjoterapeuty pozwala nam oferować najlepszą jakość i skuteczność zabiegów.

Dodatkowo łączymy je z krioterapią, masażem powięziowym przy pomocy pistoletu, a także drenażem limfatycznym, które przyspieszają i utrwalają efekty.

Ilość zabiegów fizjoterapeutycznych oraz wszelkie zalecenia dopasowujemy do Twoich indywidualnych potrzeb, nasi trenerzy stale współpracują z fizjoterapeutą by jak najlepiej prowadzić treningi pod kątem trwającej rehabilitacji, wspomagając w ten sposób jej efekty.

W gabinecie Xheal możecie skorzystać z pomocy doświadczonego fizjoterapeuty w każdy piątek.

Pytania i odpowiedzi

Jakie są wskazania do zabiegów fizjoterapeutycznych?

Terapię manualną wykonywaną przez fizjoterapeutę zaleca się w przypadkach:

  • zmniejszenia i ograniczenia zakresu ruchu,
  • w stanach porzeciążeniowych,
  • w stanach wzmożonego napięcia mięśni,
  • w zaburzeniach postawy ciała,
  • w urazach sportowych.

Dodatkowo nasze zabiegi uzupełniamy o ćwiczenia, krioterapię miejscową, ogólnoustrojową, masaż pistoletem oraz drenaż limfatyczny zgodnie z zaleceniami naszego fizjoterapeuty dzięki czemu rehabilitacja Jaworze przynosi szybkie i trwałe efekty.

Jak wygląda pierwsze spotkanie u fizjoterapeuty?

Podczas pierwszej wizyty u fizjoterapeuty przeprowadzimy wywiad, wykonamy testy i analizę przyczyn dolegliwości. Dzięki temu możliwe jest wystawienie diagnozy i opracowanie planu - jakie zabiegi powinny być przeprowadzane i jak często oraz jakie są zalecenia co do ewentualnych treningów.