GLOBALNA AKCJA LET'S MOVE W XTRENING

Międzynarodowa akcja charytatywna organizowana przez Technogym - jednego z najbardziej znanych producentów sprzętu sportowego na świecie.

Jaki jest cel?

Zebranie 1 000 000 punktów MOVES przez nasze studio, kazdy milion to paczka wellness zawierająca sprzęt sportowy marki Technogym dla wybranej szkoły, przedszkola lub drużyny!

Jak dołączyć do akcji?

Wystarczy pobrać aplikację Technogym App i za jej pomocą lub poprzez podłączenie do niej innej aplikacji śledzącej nasz ruch, zegarka lub pulsometru rejestrować naszą aktywność.

Jak zbierać punkty MOVES?

Każda nasza aktywność - spacer, wędrówki w górach, bieganie, trening na siłownui lub zajęcia grupowe, w czasie których będziemy korzystać z aplikacji Technogym powoduje nalicznie punktów MOVES a te przybliżają nas do celu jakim jest zdobycie paczek, które podarujemy dzieciom.

  • Dołącz do akcji przez aplikację Technogym App i podłącz aplikację, której używasz do śledzenia swojej aktywności.
  • Rusz się! Spacer, bieganie, wycieczka w góry, trening na siłowni, zajęcia grupowe, jazda na rowerze, każda aktywnośc się liczy!
  • Wspólnie dążymy do osiągnięcia celu jaki jest zebranie 1 000 000 punktów MOVES!
  • Dzięki naszej aktywności możemy przekazać wygrany sprzęt sportowy wybranej szkole lub drużynie.

TECHNOGYM APP

Dołącz do naszej akcji pobierając aplikację Technogym App , stwórz konto i rejestruj swoją aktywność dzięki niej oraz podłączonej aplikacji, zegarkowi lub pulsometrowi.

Aplikacja słuzy nie tylko do zbieranie punktów, jest świetnym narzędziem pozwalającym Ci śledzić wszystkie swoje treningi w jednym miejscu.

Zapraszając znajomego do akcji dodatkowo otrzymujesz miesiąc pakietu Premium gratis!

Pobierz Technogym App!

Zeskanuj kod QR swoim telefonem .

POBIERZ

Pytania i odpowiedzi

Kiedy odbywa się akcja Let's move for a better world?

Startujemy 12 marca i działamy do 27 marca. W tym czasie każda nasza aktywność i zebrane punkty przybliżają nas do celu jakim jest 1 000 000 punktów MOVES.

Kto może wziąć udział w akcji?

Wszyscy! Wystarczy pobrać aplikacje Technogym App i założyć konto. Następnie śledzimy swoją aktywność na zewnątrz przy jej pomocy lub podłączamy inną aplikację, z której już korzystamy i do której podłączyliśmy nasz zegarek lub pulsometr.

Jakie aktywności się liczą?

Każda, niezaleznie czy biegasz, jeździsz na rowerze, chodzisz w góry czy po prostu spacerujesz, rejestruj każdą aktywność outdoor przy pomocy aplikacji Technogym App. Chodzisz na nasze zajęcia? zapytaj o możliwość pożyczenia od nas czujnika i podłączenia do aplikacji lub przyjdź na zajęcia SkillX gdzie na każdych z nich zliczają się kolejne punkty. Chcesz zbierać MOVES trenując na siłowni? Podłącz zegarek z pulsometrem lub pulsometr!

Jaki jest cel akcji?

Let's move for a better world to akcja charytatywna, wspólnie działamy by dzięki naszej codziennej aktywności - w pracy, podczas treningów i w czasie wolnym, zebrać 1 000 000 punktów MOVES, które pozwolą nam wygrać paczki Wellness - sprzętu sportowego, który podarujemy wybranej organizacji - szkole, przedszkolu lub drużynie.